1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kanunsuz Topraklar 10. Bölüm

Kanunsuz Topraklar 10. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kanunsuz Topraklar 10. Bölüm ile 8 Aralık Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları Fox tv ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisi yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kanunsuz Topraklar dizisinin 9. bölümünde; Malik’in Ali ile diyalogları dikkat çekti. Kanunsuz Topraklar 9. bölümde Malik bey kaybolur. Aramalar sonucu öldüğü söylenen Malik bey için Davut suçlanır. Davut, ‘Babana Bir Şey Yapmadım!’ dese de kimseyi inandıramaz. Peki Gülfem, Davut’a inanacak mı?

Kanunsuz Topraklar 10. Bölüm Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 10. Bölüm 2. Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 9. Bölüm Özeti

Malik Bey kaçarcasına uzaklaşır oradan. Gecenin ilerleyen saatlerinde kulüp boşalır; iki aşık baş başa kalırlar. Gülfem, Davut’a gerçekleri bir bir anlatır. Sevdalarını yaşamak için artık aralarında hiçbir engel kalmamıştır. Ama kul kurarken gülermiş ya kader hep; Malik Bey sırra kadem basar o gece… Gülfem’in babası sanki yer yarılmış ve içine girmiştir… Davut ve Gülfem el ele verip onu tüm Zonguldak’ta bulmaya çalışırlar. Bu sırada Ali Gelik, Fransızlarla birlikte madeni ele geçirmek için şeytanca oyunlar oynamaya devam eder. Davut ve Gülfem tüm bu zorluklarla karşı el ele verip çarpışırken öyle bir şey yaşanır ki bir anda her şey altüst olur yine… Ama ne demişler; aşk zorluklara karşı göğüs germektir…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir