1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 19. Bölüm

Camdaki Kız 19. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Camdaki Kız 19. Bölüm ile 11 Kasım Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranında yayımlanan sevilen dizi Camdaki Kız 18. bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Ekrana gelen son bölümde Muzo olayın düğümünü çözerken aile fertleri arasında gerçeklerin ortaya saçılması ile Rafet Koroğlu, Sedat’a resti çekti. Sedat elindeki hisseleri satmak için Cavit eniştesine koştu. Sedat, Cana ile Londra’ya kaçma fikrinin ardından Nalan ile boşanmak istediğini kendisine söyledi.

Camdaki Kız 19. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 19. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 19. Bölüm 2. Fragmanı

Camdaki Kız 19. Bölüm 3. Fragmanı

Camdaki Kız 18. Bölüm Özeti

Camdaki Kız 4 Kasım tarihli son bölümünde; gizli gerçekleleri aile fertleri öğrendi. Sedat ve Cana’nın otoparktaki görüntülerini son anda çekerek büyük bir rezalet yaşanmasını önleyen Hayri olayı Levent’in yaptığını öğrendi. Muzo, Hayri’den şüphelenirken gerçekleri tüm çıplaklığı ile Muzo’ya anlattı. Selen, babasının baskısından kurtulmak için eşi Levent ile konağı terk etti.

Sedat’ın gerçek yüzünün ortaya çıkması ile Rafet Koroğlu kendisine resti çekti. Sedat evi terk ederken şirket hisselerini eniştesi Cavit’e 200 milyon dolar karşılığında sattı. Bu durum abisi Muzo tarafından öğrenildi. Cana ile Lonra’ya kaçma planları yapan Sedat, Nalan’ı konuşmak için bir restoran’a çağırdı. Kendisini hak etmediğini söyleyen Sedat, Nalan’a boşanmak istediğini söyledi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir