Masumlar Apartmanı 9. Bölüm
0

Masumlar Apartmanı dizisi Salı akşamlar TRT1 ekranlarında yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. 10 Kasım Salı akşamı Masumlar Apartmanı 9. Bölüm ile devam edecek. Yeni bölüm detayları sitemizden takip edebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı dün akşam 8. son bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizinin bu haftaki bölümüne İnci’nin Han’ın sırrını öğrenmeye çok yaklaşması damga vurdu. Dizinin son sahnesinde ise Han’ın İnci’yi dedesinden istediği Masumlar Apartmanı 8. bölüme damga vurdu. Masumlar Apartmanı 9. Bölümü 10 Kasım Salı akşamı izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 9. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı 9. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 9. Bölüm 2. Fragmanı

Masumlar Apartmanı 8. Bölümde Neler Oldu?

Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümüde; İnci Han’ın sırrını öğrenmeye çok yaklaşır.Han ise İnci’nin şüphelerini gidermek için beklenmedik bir şey yapar. İkisinin evlendiğini öğrenen Gülben, Safiye’ye söyleyip söylememekte kararsızdır. Ege ablasının gizlice evlenmesini kabullenemez ve ona karşı tavır alır. Öte yandan Safiye, annesinin ölüm yıl dönümüne kusursuz şekilde hazırlanmaktadır.

Bu, evdeki herkes için önemli bir gündür; Hikmet suçluluk ve pişmanlıkla boğuşurken, çocukları da geçmişi hatırlar. Safiye, Han ve Gülben anneleri için değil, aslında kendi çocuklukları için yas tutmaktadır. Memduh ve Han açığa çıkan bir sır yüzünden yine karşı karşıya gelir.

Han sorunlardan bir süre uzaklaşmak için İnci’ye bir sürpriz hazırlar ancak beklediği tepkiyi alamaz. İnci’nin tek derdi Han’ın kendisinden gizlediklerini öğrenmektir. İkilinin arasındaki sular durulur gibi olduğu bir anda Ege’den gelen telefon ortalığı tekrar karıştırır. Han bütün karmaşaya son vermek için gözünü karartıp harekete geçer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir