1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Yeni Sezon Onayı Alan Diziler

Yeni Sezon Onayı Alan Diziler
0

yeni sezonHer gün yeni bir macera için yeni bir dizi çıkarken bazı diziler ise sezon finali yapıyor. Bu dizilerin bazı yeni sezon onayı alırken bazılarıda ekranlara veda ediyor. Bu yazımızda sizlere yeni sezon onayı alan dizileri ileteceğiz.

Daha önceki yazımızda belirttiğimiz Banshee dizisi 4. ve son sezon onayını aldı. 2016 Ocak ayında yayınlanacak ve 8 bölümden oluşak dizisinin son sezonu olacak. MTV kanalının yeni gençlik korku dizisi Scream‘de geçen hafta 2.Sezon onayını alan diziler kervanına katıldı. Cinemax kanalı The Knick için HBO kanalıda The Leftovers için 2.Sezon onayı verdiğini açıkladı. The Knick 16 Ekim, The Leftovers ise 4 Ekim’de ekranlarda olacak.

AMC kanalıda 2 dizisi için 2.Sezon onayı aldıklarını açıkladı. Bunlardan biri bu hafta 8.bölümünde sezon finali yapan Humans dizisi; diğeri ise The Making of the Mob. Başka bir onay Black Sails diziside Starz kanılından 4.Sezonu onayı alarak yeni sezonu garantilemiş oldu.

CW kanalında ise 2.Sezon onayları açıklanan 2 dizinin başlayacağı tarihlerde açıklandı. Jane The Virgin ve Crazy Ex-Girlfriend 12 Ekim’de ekranlara yeni sezonu ile geri dönüyor. The Flash dizisinin 2.Sezonu ise 6 Ekim’de başlıyor.

Reyting rekortmeni The Walking Dead dizisinin kardeş dizisi Fear The Walking Dead, daha ilk sezonu yayınlanmadan 2.Sezon onayı alan diziler arasına girdi. 1.Sezon 23 Ağustos’da başlayacak dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşurken 2.Sezonu ise 15 bölümden oluşacak.

Showtime kanalında ise The Affair dizisi 2.Sezon onayı alırken dizinin yeni sezonun başlayacağı tarih ise 4 Ekim olarak açıklandı. Gotham dizisinin 2.Sezonu ise 21 Eylül’de başlayacak.

Son olarak NBC kanalında The Blacklist dizisinin 3.Sezonu 24 Eylül’de başlayacağı açıklandı.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir