1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akıncı 19. Bölüm

Akıncı 19. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Akıncı yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Akıncı 19. Bölüm ile 7 Mayıs Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin sevilen dizilerinden Akıncı, bu hafta 18. bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Yine aksiyon dolu sahneleriyle izleyicileri kendine hayran bırakan dizinin bu bölümünde Akıncı, Alman konsolosluğunda verilecek bir davete katıldı ve burada düşmanıyla karşı karşıya geldi. Akıncı 19. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Akıcın 19. Bölüm İzlemek için tıklayınız.

Akıncı 19. Bölüm Fragmanı

Akıncı 18. Bölüm Özeti

Yayınlanan 18’inci bölümde Fatih Akıncı, düşmanıyla ilk kez karşı karşıya geldi. Akıncı bu davette en büyük düşmanı ile çarpıştı. Orhan bombanın izini takip etti. Haritacılar, Alman konsolosluğunda verilecek bir davette yer aldı.

Cevdet ise karşısındaki düşmanı tanımak için harekete geçti. Annesinin yaşadığını öğrenen Nergis, annesinin nerede olduğunu öğrenmek için araştırmalarında daha derine indi. Nergis babası dahil herkese hesap sordu. Akıncı son anda yaptığı bir hamle ile İstanbul’u kana bulanmaktan kurtarmış, büyük bir felaketi önledi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir