1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 92. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 92. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ekranlarınıza geliyor. Bir Zamanlar Çukurova 92. Bölüm ile 15 Nisan Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin yeni sezonuyla da izlenme rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 91. yeni bölümüyle izleyiciyle buluştu. Sevilen dizinin bu akşamki bölümüne Demir’in Ümit’in tuzağına düşmesi damga vurdu. Peki Bir Zamanlar Çukurova 92. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 92. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 91. Bölüm Özeti

Annesinin mektuplarının ortaya çıkmasının ardından, Adana’ya veda etmeye hazırlanan Fikret, giderayak mektupların duvarları donattığını görür! Çocuk kalbini onarmaya çalışırken, annesinin evlilik dışı ilişki yaşadığını tüm Çukurova’ya ilan edilmiştir! Yenildiğini kabul eder ama hem çocuk kalbini hem Müjgan’a olan aşkını alıp gitmek çok zordur!

Demir’in şehri donatan mektuplarını görmeye giden Fekeli ve Lütfiye savaşın henüz bitmediğini anlar! Demir konuyu kapatmıştır, Fikret de gitmiştir ama Lütfiye Fekeli’yi yalnız bırakmamaya karar verir. Çünkü Müjgan’ın Züleyha nefreti ile karşılaşır ve Şermin’den öğrendiklerinin doğru olduğunu anlar.

Züleyha ve Demir’in hem işte hem aşkta örnek çift haline gelmeleri Ümit’in intikam ateşini körükler. Aslında bambaşka bir intikam için girdiği Fikret’in oyununda, şimdi de aşk için intikam vaktidir! Ancak bu intikama giden yolda, zamanı gelmeden bir itirafta bulunur. Onu Demir’den uzak durması için tekrar uyarmaya gelen Sevda’ya “Ben senin kızınım” der!

Saniye evden kovunca, huğlarda kalıyorum diyen ama küçük konağa yerleşen Gaffur’un oyunu ortaya çıkıyor! Çıkmakla kalmıyor, herkes durumdan haberdar olunca olaylar büyüyor. Gaffur’un huğlarda bile yeri kalmıyor. Üstelik bu kez Saniye de ondan temelli vazgeçiyor!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir