1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Annenin Sırrıdır Çocuk 7. Bölüm

Annenin Sırrıdır Çocuk 7. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen yeni dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Annenin Sırrıdır Çocuk 7. Bölüm ile 18 Mayıs Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çaraşamba akşamları ekranlara gelen Annenin Sırrıdır Çocuk bölümleri heyecan dolu hikayesi ile TV8 ekranlarında yayınlanıyor. 11 Mayıs Çarşamba akşamı ekranlara Annenin Sırrıdır Çocuk son bölümü reyting sıralamasında Total de 3,43 izlenme oranı ile 6. oldu. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin 6. bölümünde; Yaptıkları operasyon sonucunda hem bebeğe ulaşamayıp hem de parayı Reha’ya kaptırınca Defne yıkılırken Sadun ile Çınar ise iyice gerilir.

Annenin Sırrıdır Çocuk 7. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Annenin Sırrıdır Çocuk 7. Bölüm Fragmanı

Annenin Sırrıdır Çocuk 6. Bölüm Özeti

Yaptıkları operasyon ile bebeğe kavuşamayan hem de Reha’ya parayı kaptıran Defne yıkılma noktasına gelir. Sadun ile Çınar ise iyice gerilir. Başka bir planının olduğunu söyleyen Sadun’u duyan Defne ve Çınar çantanın ve bebeğin tekrar peşine düşer. Ancak kovalamacanın sonucunda büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Meryem foyası açığa çıkmasın diye yeni planlar yapar. Bu arada Sedef’in kışkırtmaları sonucu Çınar Defne ile dönülmez bir yola girer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir