1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kaderimin Oyunu 19. Bölüm

Kaderimin Oyunu 19. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kaderimin Oyunu yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kaderimin Oyunu 19. Bölüm ile 29 Nisan Cuma akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kaderimin Oyunu yeni bölümleri ile sevenleri Star TV ekranlarına kilitliyor. 22 Nisan Cuma akşamı ekranlara gelen Kaderimin Oyunu son bölümü reyting sıralmasında Total de 3,02 puan alarak 9. sırada yer aldı. Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak ve Meriç Aral’ın yer aldığı Kaderimin Oyunu son bölümde; Mahir’in Asiye ile Cemal arasında ilişkisie duyduğu şüphe merak konusu oldu.

Kaderimin Oyunu 19. Bölüm Fragmanı

Kaderimin Oyunu 18. Bölüm Özeti

Mahir, her şeye rağmen yanında durduğu Asiye’nin, Cemal’le ilişkisi olduğu şüphesiyle alt üst olmuştur. Asiye’yi büyük bir yüzleşme beklemektedir. Cemal ise hayal ettiği yeni hayat için adımlar atarken, çocuklarıyla kaybettiği zamanları telafi etme isteğiyle yanıp tutuşmaktadır. Fakat Uğur, babası saydığı Mahir ve yıllar sonra öğrendiği Cemal arasında darmadağın olmuştur. Tüm bunlar yaşanırken Necmi ise aile için patlamaya hazır bombaya dönüşür…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir