1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hakim 4. Bölüm

Hakim 4. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının çiçeği burnunda yeni dizisi Hakim, yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Hakim 4. Bölüm ile 25 Nisan Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının sevilen yeni dizisi Hakim yeni bölümleri Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. 18 Nisan Pazartesi akşamı ekranlara gelen Hakim dizisinin son bölümü Total de 3,47 puan alarak reyting sıralamasında 9. oldu. Hakim dizisinin 3. bölümünde; Ömer Arif, aldığı tehdit telefonuyla altüst olur. Şantajcı, hâkimden para koparmaya çalışır. Bu gizemli kişinin peşine düşen Ömer Arif, kendini beklenmedik bir durumun içinde bulacaktır.

Hakim 4. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Hakim 4. Bölüm Fragmanı

Hakim 3. Bölüm Özeti

Ozan’ın şüpheli ve garip tavırları Deniz’in dikkatini çeker. Onun gerçekte kim olduğunu sorgulaması, Ozan’ın Deniz’den uzaklaşmasına neden olacaktır. Azem, oğlunun ölümünün ardındaki sır perdesini aralamaya kararlıdır. Bu uğurda Ömer Arif ve Yasemin ile görüşür, aklındaki sorulara yanıt arar. Azem yakaladığı ipucu sayesinde gerçeğe bir adım daha yaklaşacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir