1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 10. Bölüm

Maraşlı 10. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Maraşlı, Pazartesi akşamları yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Maraşlı 10. Bölüm ile 15 Mart Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin yeni dizisi Maraşlı 9. yeni bölümüyle dün akşam izleyiciyle buluştu. Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı dizinin yeni bölümüne Maraşlı; Savaş’ın, İlhan’ı alıkoyduğunu duyuo hareketi geçmesi damga vurdu. Peki merakla araştırılan Maraşlı 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Maraşlı 10. Bölüm Fragmanı

Maraşlı 9. Bölüm Özeti

Maraşlı; Savaş’ın, İlhan’ı alıkoyduğunu duyar. Ozan’ı sorguya çeken Maraşlı, Savaş’ın şirkete el koyduğunu öğrenir. İlhan ise Savaş’tan uçakla taşımacılığını yapacağı kirli işleri öğrenir. Maraşlı, başı artık iyice dertte olan İlhan’a yardım edecek mi?

Mahur yurtdışına gitmez ve Maraşlı’ya aşkını itiraf eder. Bu itiraf ikili arasındaki dengeleri nasıl etkileyecek?
Aziz, Mahur’un uçağa binmediğini öğrenir. Firuzan yine aşk mevzusunu açar ama bu kez Aziz de çok şüphelenir. Yaşananlardan Maraşlı’yı sorumlu tutan Aziz, arasının bozuk olduğu Mahur’u eve dönmesi için ikna edemez. Mahur, babasını affedebilecek mi? Aziz; Maraşlı ve Mahur aşkını öğrenecek mi?

Necati, Aziz’e ‘neden Ömer’i öldürenin ben olduğumu söylemiyorsun?’ diye sorar. Ev halkına bu gerçeği anlatmayan Aziz, Necati’yi tüm olanların dışında tutarak korumak ister. Baba oğulun arası düzelecek mi?
Maraşlı, Savaş’ın kirli işlerini öğrenir ve Savaş’a bir not yollar. Savaş mezarlıkta buluştuğu ortağına, Maraşlı’nın notunu iletir. Savaş’ın ortağı kim? Maraşlı, Savaş’ın ortağının kimliğini ortaya çıkaracak mı?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir