1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Destan 11. Bölüm

Destan 11. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Desta yeni bölümleri ile ATV kanalında yayınlanmaya devam ediyor. Destan 11. Bölüm ile 15 Şubat Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Destan dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Destan dizisinin 10. bölümünde Akkız ve Batuga arasında kıskançlık yaşandı. Akkız’ın Çolpan hatuna söylediği ‘Ölsem de çift başlı kurttan başkasına boyun eğmem’ sözü damga vurdu.

Destan 11. Bölüm Fragmanı

Destan 10. Bölüm Özeti

Destan dizisinin son bölümünde; Geçmişte Çin ile işbirliği yapıp Tılsım Hatun’a tuzak kuran Vargı Beg, şimdi de Akkız’a tuzak kurmayı başarmıştır. Batuga yılanın soktuğu Akkız’ın hayatını kurtarmak için onu Dağ obasına kadar sırtında taşır. Ama Çolpan Han, Akkız’ın orada tedavi edilmesine izin vermez. Çolpan Han’ın bu acımasızlığı Saltuk’un ilişkilerinin iyice gerilmesine yol açar. Çolpan Han’a Balamir’i verip Tutkun’u teslim alan Taizu, iyice ileri gider ve geçmişteki tuzakları ortaya çıkmasın diye Batuga’yı kaçırır. Batuga’nın yokluğuyla deliye dönen Alpagu Han, Temur’un isyanıyla iyice sarsılır. Bir de Çolpan Han’la Balamir’in birleşip yaptıkları kıyımı görünce çileden çıkar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir