İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Maria ile Mustafa 9. Bölüm

Maria ile Mustafa 9. Bölüm
+ - 0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Maria ile Mustafa yeni bölümü ile devam ediyor. Maria ile Mustafa 9. Bölüm ile 1 Kasım Pazar akşamı ATV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Maria ile Mustafa 9. Bölümü ile dün akşam ATV ekranlarında yayınlandı. Oldukça heyecanlı tamamlanan bölüm sonrası izleyiciler Maria ile Mustafa 9. Bölüm fragmanını merak ediyor. Maria ile Mustafa dizisinin yeni bölüm fragmanında “Mustafa’ya yaptıklarını söyleyeceksin!” sözü dikkat çekti.

Maria ile Mustafa 9. Bölüm Fragmanı

Maria ile Mustafa 9. Bölüm 2. Fragmanı

Maria ile Mustafa 8. Bölümde Neler Oldu?

Candemir Ailesi, Mustafa’nın yasını tutarken Maria, Mustafa’nın öldüğüne inanmaz ve ne pahasına olursa olsun onu bulmaya karar verir. Ancak bu yolda hiç beklemediği büyük bir engelle karşılaşır.

Gonca gizli gizli konaktan kaçıp herkesten sakladığı Mustafa’nın yanına gider. Mustafa’yı iyileştirip onu ebediyen kendine bağlamaya çalışırken işler hiç ummadığı şekilde sarpa sarar.

Nihat, aralarındaki tüm engellere rağmen Nadire’ye duygularını açık eder. Kafası giderek karışan Nadire, bu aşka karşılık verebilecek midir?

Yorum Yap