1. Anasayfa
  2. Dizi Oyuncuları

Afra Saraçoğlu K-Pop Dansı

Afra Saraçoğlu K-Pop Dansı
1

En son Öğretmen dizisi ile TV ekranlarında olan güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla K-Pop müziği eşliğindeki dansı ile izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Güzel oyuncu, sergilediği figürlere son derece hakim olduğu görülürken dans öğretmeniyle birlikte izleyenleri büyüledi. Güney Kore popu olarak bilinen ve dünyada ciddi bir hayran kitlesine sahip olan K-Pop müziği eşliğinde yeteneğini konuşturdu.

https://www.instagram.com/p/CDoynuznR5J/

“K-POP’U YENİ KEŞFETTİM”

Ünlü oyuncu, dans şovunu Instagram hesabından, “Dans etmeye bayılıyorum. K-Pop’u da yeni keşfettim ve gerçekten çok sevdim. Hocama koşa koşa ‘hadi bana hemen K-Pop öğret dedim’ ve kısa sürede böyle bir şey çıktı ortaya. Eğlen” notuyla paylaştı.

K-POP NEDİR?

K-pop, İngilizce “Korean pop” ifadesinden kısaltma),Güney Kore kökenli bir pop müzik türüdür. İnternet sayesinde çok geniş kitlelere yayılmış durumdadır. Güney Koreli şarkıcı Psy’nin “Gangnam Style” şarkısının klibi, YouTube’da en çok izlenen videolardan biri olmuştur.

K-pop müzik özellikle gençler arasında popülerdir. K-popu sadece bir müzik türü değil, aynı zamanda bir alt kültür olarak da görmek mümkündür. Sadece müzikleriyle değil danslarıyla da ünlüdür. Neredeyse bütün şarkılarının dansı vardır. Daha çok 3-5-7-13 kişili erkek veya kadın grupları bulunur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Bence Afra Saraçoğlu Türkiye’nin Ester Exposito’su :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir