1. Anasayfa
  2. İpuçları

Black Mirror 5.Sezon Ne Zaman Başlıyacak

Black Mirror 5.Sezon Ne Zaman Başlıyacak
0
Black Mirror 5.Sezon Ne Zaman Başlıyacak

Netflix platformun popüler dizilerinden Black Mirror’un 5.sezon tarhi merakla bekleniyor. Black Mirror 5.Sezon Ne Zaman Başlıyacak?

Entertainment Weekly’de yayınlanan habere göre hit dizinin prömiyer tarihi, dizinin Twitter hesabı tarafından yanlışlıkla sızdırıldı. Tweet sayesinde Black Mirror’ın 5. sezonunun “Bandersnatch” adlı bölümle başlayacağı ve bölümün 28 Aralık’ta prömiyer yapacağı ortaya çıktı. Dizinin sosyal medya hesabını yönetenler paylaşımı anında silmiş olsalar da bazı kullanıcılar ekran görüntüsü almayı başardı ve böylece  tweet’in yayılmasını sağladı.

3.Sezon itibariyle Netflix‘de yayınlanmaya başlayan Black Miror dizisinin 3.sezonu 2016 yılı Ekim ayında 4.sezonu ise 2017 Aralık ayında yayınlanmıştı.

Dizinin twitter sayfasında “The future will be brighter than ever.” (Gelecek her zamankinden daha parlak olacak.) başlıklı video paylaşıldı.

28 Aralık’ta Black Mirror‘ın 5. sezonunun tamamının mı yoksa yalnızca ilk bölümünün mü prömiyer yapacağı bilinmiyor. Bir Twitter kullanıcısının keşfettiği üzere ilk bölüme adını veren “Bandersnatch” kelimesi, 3. sezondaki yapılan bir gönderme niteliğinde. Buna göre 3. sezonun Playtest adlı bölümünde, kurgusal bir dergi göründü ve dergi kapağında yer alan oyunlardan biri Bandersnatch adını taşıyordu.

15 Mayıs 2019 Güncelleme: Black Mirror 5.Sezon tarihi belli oldu. Detaylar için tıklayınız.
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir