1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Payitaht Abdülhamid 145. Bölüm

Payitaht Abdülhamid 145. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Payitaht Abdülhamid 145. Bölüm ile 2 Nisan Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Can Sipahi, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gözde Kaya, Duygu Gürcan gibi isimlerin rol aldığı Payitaht Abdülhamid Cuma akşamları saat 20:00’da TRT 1’de ekrana geliyor. Payitaht yeni bölümleri ile Osmanlı İmparatorluğunun çok merak edilen Abdülhamid dönemini anlatıyor. TRT 1’de ekrana gelen Payitaht Abdülhamid, 34. Osmanlı padişahı olan II. Abdülhamid’in saltanatının son 13 yılını anlatıyor. Payitaht Abdülhamid 145. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Payitaht Abdülhamid 145. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=M0G6R3AhInM”]

Payitaht Abdülhamid 144. Bölüm Özeti

Selim Paşa’nın ortadan kaybolduğunu öğrenen Abdülhamid’e bir telefon gelir. Mahmut Paşa Abdülhamid’i tehdit ederek devleti olumsuz kararlar almaya sürükler. Şehzade Ahmet Nuri ise telefon hattının peşine düşerek mason paşanın izini sürer. Aliye, sevdiği adama kavuşup mutlu olacağını düşünürken büyük bir üzüntü yaşar. Naime de Aliye’ye yardım etmekle ne büyük bir hata ettiğini anlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir