1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 13. Bölüm

Maraşlı 13. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Maraşlı yeni bölümleri ile ekranlarınıza geliyor. Maraşlı 13. Bölüm ile 5 Nisan Pazartesi akşamı yerine 12 Nisan Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz. Burak Deniz’in kovid olması sebebeiyle dizinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümü 1 hafta sonra yayınlanacak.

Maraşlı dizisi 12. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz’in yer aldığı dizinin son bölümünde; İlhan’ın yanına gelen polisler Ozan’ın cesedini teşhis etmesini ister. Aynı anda telefonuna Ozan’ı öldürürken çekilen gizli görüntülerin gelmesi İlhan’ı korkutur. Maraşlı dizisinin 12. son bölümünde; köşeye sıkışan İlhan’ı Savaş; Behram’la tanıştırır. Elini kana bulayan İlhan, yasadışı işlere de karışmak üzeredir. Yeni bölümde neler olacağını merak eden diziseverler soruyor: Maraşlı 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Maraşlı 13. Bölüm Fragmanı

Maraşlı 12. Bölüm Özeti

İlhan bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktır? Maraşlı’nın evine gelen Mahur, kimseyi bulamaz. Mahur, Şirin’den Maraşlı’nın memleketine gittiğini öğrenince Maraşlı’ya her gün aynı yerde bekleyeceğine dair bir not bırakır. Bu sırada Maraşlı, yeni bir sınavdan geçmektedir. Mahur her gün aynı yerde Maraşlı’yı bekler. Maraşlı, Mahur’la buluşacak mıdır?

Uyuşturucu sevkiyatının, terör örgütüyle bağlantılı olduğunu bilen Maraşlı, sevkiyatı yapan Savaş ve Behram’ın arasını bozmak için depoya baskın yapar. Bu baskını öğrenen Necati, Maraşlı’nın sadece bir koruma olmadığından emin olur. Maraşlı’nın eline geçen ipucu ise onu Necati’ye götürecek midir? Maraşlı’nın döndüğünü öğrenen Mahur, Aziz’in engellemelerine rağmen Maraşlı’nın evine gider. Mahur’u, Maraşlı’nın evinde bir sürpriz beklemektedir…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir