1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akıncı 6. Bölüm

Akıncı 6. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Akıncı yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Akıncı 6. Bölüm ile 5 Şubat Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Akıncı 5. son bölüm ATV’de yayınlandı. Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Erkan Bektaş ve Didem İnselel’in yer aldığı dizide şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın hikayesi anlatılıyor. Akıncı dizisi 5. bölümü ile dizi severlerin karşısına çıktı. Akıncı dizisinin son bölümünde; Nergis’i kaçıranın Lukas olduğu ortaya çıkar. Cevdet, Nergis’i kurtarmak için Lukas’ın tüm istediklerini yapmayı kabul eder. Akıncı 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Akıncı 5. bölüm özeti.

Akıncı 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=rUHv3zh_-Mg”]

Akıncı 5. Bölüm Özeti

Lukas’ın ellerinden kaçması Fatih ve Orhan arasında gerilime sebep olur. Lukas, hedefindeki Akıncı’yı ortadan kaldırmadan ülkeyi terk etmemek için harekete geçer. Cevdet de Lukas’ın peşindedir. Nergis, Cevdet ve geçmişiyle ciddi bir yüzleşme yaşarken Kemal’in hayatında hiç bilinmeyen bir gerçek açığa çıkar. Orhan, Lukas’ın izini sürerken birileri tarafından kaçırılır. Lukas ülkeden çıkamadan tuzağa düşerken, Kemal ve Akıncı karşı karşıya gelir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir