1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akıncı 8. Bölüm

Akıncı 8. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Akıncı yeni bölümleri ile Cuma akşamları ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Akıncı 8. Bölüm ile 19 Şubat Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Atv’nin büyük merak uyandıran dizisi Akıncı dün akşam 7. son bölümü ile ekranlara geldi. Akıncı’nın 8 bölüm fragmanı yayınlandı. Akıncı takipçilerini yeni bölümüne hazırlayan bu ilk fragmanda “Akıncı tuzaktan kurtuldu!” başlığı büyük merak uyandırdı. Peki, Akıncı’nın 8 bölümünde neler yaşanacak? Akıncı nelerle karşılaşacak? İşte Akıncı 8 bölüm yeni fragmanı.

Akıncı 8. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=vSesst9Km_0″]

Akıncı 7. Bölüm Özeti

Yücel’in ölümünün ardından hem Kemal hem Akıncı bu infazın arkasında kimin olduğunun peşine düşerler. Nergis, elindeki kanıtla Cüneyt’i köşeye sıkıştırmaya başlar. Kemal ise Cüneyt’in kimlere çalıştığını öğrenmeye çalışır. Amerika’dan gelen Türk bir profesör ülke gündemini meşgul ederken Cevdet profesörü ortadan kaldırmak için Gizli Yapı’dan emir alır. Ama önündeki en büyük engel Akıncı’dır. Akıncı, profesörü kurtarmak için harekete geçerken kendisini hiç beklemediği bir tuzağın içinde bulur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir