1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 11. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 11. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Alparslan Büyük Selçuklu 11. Bölüm ile 31 Ocak Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen yapımlarından Alparslan Büyük Selçuklu dizisi yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 10. bölümünde; Sultan’dan Yınal Bey’e verilen hak ilgi gördü. Kekavmenos ve Akça’yı bir araya getiren Alparslan’ın ne karar vereceği merak konusu olurken, Yınal’ın hakimiyetindeki karargaha giren Nizamülmülk ve alpların başına gelenler çarpıcı gelişmelerden oldu.

Alparslan Büyük Selçuklu 11. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 11. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 10. Bölüm Özeti

Kurduğu plan ile Kekavmenos ve Akça’yı bir araya getiren Alparslan, gördüğü manzara karşısında şok olmuştu. Akça’nın, Kekavmenos’a “Baba!” hitabını duyan Alparslan şimdi ne yapacak? Alparslan tarafından Kekavmenos ile görülen Akça, bunun açıklamasını nasıl yapacak? Alparslan’a gerçeği mi söyleyecek, yoksa sırrı saklayabilecek mi?

Alparslan’ın bin bir emek ve zahmetle ele geçirdiği karargahı alan Yınal’ın, karargah hakkındaki tasarrufları ne olacak? Yınal’ın hakimiyetindeki karargaha giren Nizamülmülk ve alpların başına ne gelecek?

Karargahı almak için giden Diyojen, büyük bir sürpriz ile karşılaşıp canını son anda kurtarmıştı. Göktuğ’u esir alarak kurtulan Diyojen, Göktuğ’a ne yapacak? Planları suya düşen Bizans’ın karargah için yeni planları ne olacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir