1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Dizi

American Gods 3. Sezon Onayını Aldı

American Gods 3. Sezon Onayını Aldı
0

Neil Gaiman’ın aynı adlı romanından ekrana taşınan American Gods 3. sezon onayını almayı başardı.

Çok satan yazar Gaiman’ın 2001 basımı romanından uyarlanan “American Gods” yeni sezonunda yeni showrunner’ı Charles “Chic” Eglee ile yola devam edecek. Starz kanalının hayata geçirdiği dizi, Shadow adlı geçmişi olmayan karakterin maceralarını işliyor. Artık beladan uzak durmaya karar veren Shadow, karısıyla birlikte yeni bir hayat kurmaktan başka bir şey istemez. Ancak karısının kazada öldüğünü haberiyle dünyası altüst olur. Cenaze için uçağa binen Shadow burada kendisini Mr. Wednesday olarak tanıtan ve geçmişini tüm detaylarıyla bilen gizemli bir adamla karşılaşır…

Henüz ilk sezonun prodüksiyonundayken orijinal showrunnerlear Bryan Fuller ve Howard Green ile yolları ayıran dizi, daha sonrasında göreve getirilen Jesse Alexander ile de benzer anlaşmazlıkları yaşadı. Alexander ikinci sezon prodüksiyonunun hemen öncesinde görevinden uzaklaştırılırken sonraki süreci Gaiman yönetti.

“American Gods”ın başlıca rollerini Ricky Whittle, Ian McShane, Emily Browning, Pablo Schreiber, Crispin Glover ve Bruce Langley paylaşıyor.

“American Gods”ın 2. sezonu 10 Mart’ta Starz ekranında başladı.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap