Doğduğun Ev Kaderindir 37. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümleri ile ekranlarınıza geliyor. Doğduğun Ev Kaderindir 37. Bölüm ile 31 Mart Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TV8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, bu akşam 36. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İlgiyle takip edilen diziye bu akşam; Barış ve Zeynep’in aşk dolu dakikaları oldukça romantik anlara sahne oldu. Peki Doğduğun Ev Kaderindir 37. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Doğduğun Ev Kaderindir 36. bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 37. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=GwxmIWnv9Gs”]

Doğduğun Ev Kaderindir 37. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=nMR9WD8r9Gw”]

Doğduğun Ev Kaderindir 37. Bölüm Özeti

Benal’in emaneti Müjgan bebeği daha ilk günden Mehdi’ye vermek zorunda kalan Zeynep öfkeli ve çaresizdir Bu çocuğun çevresindekilere zulmeden bir babanın elinde annesiz büyümemesi için Benal’i bulmalı ve ona sahip çıkmalıdır.

Kendini yine Zeynep’in geçmişinin gölgesinin düştüğü bir çatışmanın ve arayışın içinde bulan Barış ise bir kes daha sevdiği kadına destek olacaktır. Zeynep’le yürünen yol dikenlidir. Zeynep’in hayatıyla iç içe geçen hayat beklenmedik olaylarla doludur, peki bir tebessüm, bir sevgi sözcüğü tüm bu zorlukları unutmaya yeter mi?

Mehdi tek başına bebeğine bakmayı ve onu kimselere vermemeyi kafasına koymuştur. Nuh’un resti ve Cemile’nin sonunda onunla yüzleşip yaptıklarını yargılaması sonrası tamamen yalnızdır. Geçmişi değiştirmek isterken, bugününü ve geleceğini alt üst eden Mehdi için karar zamanı gelmiştir. Her şeyi geride bırakıp eski günlere, eski hayata dönmek mümkün mü? Sen inkar ettiğinde gerçekler hükümsüz müdür? Kendinden kaçabilirsin ama kurtulabilir misin?

Yeni aşkların, eriyen buzların, omuz omuza verip zorlukları aşmanın aydınlattığı ufuklara kara bulutlar yeniden toplanıyor.
Geçmişte olanlar şimdinin girizgahıydı, gelecek ise bugün yaptıklarımıza bağlı.

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-17

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir