1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Annemizi Saklarken 2. Bölüm

Annemizi Saklarken 2. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının yeni dizisi Annemizi Saklarken yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Annemizi Saklarken 2. Bölüm ile 15 Aralık Çarşamba akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yeni dizi Annemizi Saklarken 1. Bölüm ile ekranlara geldi. Ojo Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Kutsi, Hande Doğandemir, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan gibi oyuncuların yer aldığı Annemizi Saklarken dizisi ilk bölümüyle beğeni topladı. Annemizi Saklarken 1. bölümde üç çocukla servet avcısı olmaktan umudunu kesen Handan’ın hayatı, yolunun Dündar ve Zerrin Demir çiftiyle kesişmesiyle değişir.

Annemizi Saklarken 2. Bölüm Fragmanı

Annemizi Saklarken 2. Bölüm 2. Fragmanı

Annemizi Saklarken 1. Bölüm Özeti

Geçmişindeki ağır travmalara rağmen, inadına hayat dolu bir kadın olan Handan, en büyük hayali daha rahat bir hayata kavuşmak olan, üç çocuklu genç bir annedir. Handan, hayallerine kavuşmasının tek yolunun doğru bir evlilik yapmaktan geçtiğine inanır. Bu yolda en büyün engeli ise, zengin koca adaylarının gözünü korkutan çocuklarıdır. Üç çocukla servet avcısı olmaktan umudunu kesen Handan’ın hayatı, yolunun Dündar ve Zerrin Demir çiftiyle kesişmesiyle değişir.

İlginizi Çekebilir
Destan-Bolum-20

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir