1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Mahkum 1. Bölüm

Mahkum 1. Bölüm
0

Fox ekranlarının yeni dizisi Mahkum izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor. Perşembe akşamı ekranlara gelecek olan Mahkum dizisinin ilk 2 bölümü aynı hafta yayınlanacak. Mahkum 1. Bölüm 14 Aralık Salı, Mahkum 2. Bölüm 16 Aralık Perşembe, sonrasında ise her Perşembe 20.00’de FOX’ta ekranlara gelecek.

FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, MF Yapım imzalı yepyeni dizi “Mahkum”un ilk tanıtımı yayınlandı. “Innocent Defendant” dizisinin uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak “Mahkum”un yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk otururken, senaryosunu Uğraş Güneş uyarlıyor.

Çekimleri İstanbul’da devam eden dizide; İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Kendisine kurulan komployla bu çıkmaza düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

Başrollerini Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği Mahkum dizisinin kadrosunda ayrıca Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Muharrem Türksever ve Mehmet Ulay gibi ünlü isimler yer alıyor.

Mahkum 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Mahkum 1. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir