1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 27. Bölüm

Teşkilat 27. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Teşkilat 27. Bölüm ile 19 Aralık Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sevilen dizi Teşkilat 26. bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu ve Ezgi Eyüboğlu gibi isimlerin yer aldığı Teşkilat son bölümde; Yıldırım büyük planı için ülkeyi kaosa sürükleyecek düğmeye basar. Ekip, Yıldırım’ın başlattığı felaketi durdurabilecek mi?

Teşkilat 27. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 27. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 27. Bölüm 2. Fragmanı

Teşkilat 26. Bölüm Özeti

Libya’da sağlanan büyük başarının ardından Ankara’ya dönen ekibi yeni bir sürpriz beklemektedir. Yıldırım’ın yeni hamlesi hem Nemesis’in ilk adımı hem de ekip için zorlu olayların başlangıcı olacaktır. Yıldırım’a karşı büyük bir adım atan ekip kendilerini tüm ülkeyi etkileyecek olaylar silsilesinin içinde bulur. Yıldırım büyük planı için ülkeyi kaosa sürükleyecek düğmeye basar.
Tüm bu sürecin içinde Serdar bir anda ortadan kaybolur. Serdar’ın geri dönebilmek için zorlu yolları aşması ve tüm ekibin de başarılı olmaktan başka çaresi yoktur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir