1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Uzak Şehrin Masalı 4. Bölüm

Uzak Şehrin Masalı 4. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Uzak Şehrin Masalı 4. Bölüm ile 3 Ekim Pazar akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Güncelleme: Uzak Şehrin Masalı 7 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak.

Uzak Şehrin Masalı dizisi 3. bölümü ile 26 Eylül Pazar günü yayınlandı. Uzak Şehrin Masalı dizisinin son bölümünde ailedeki 2. Melik vakası da gündeme geldi. Uzak Şehrin Masalı 4. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Uzak Şehrin Masalı 4. Bölüm Fragmanı

Uzak Şehrin Masalı 3. Bölüm Özeti

Eskitepe’de işler karışmaya başlamıştır. Umay, Kürşat’ın çantasında bulup okuduğu gazete kupürlerinden dolayı dehşet içindedir. Haberlerde Kürşat’ın karısını ve karnındaki bebeğini öldürdüğü yazmaktadır. Affan da Kürşat’ın gerçek kimliğini ortaya çıkartmak için karanlık planlar kurmaktadır.

Tüm bunlardan habersiz olan Sonay’sa anbean Kürşat’a âşık oluyordur. Tüm bu hengamenin arasında bir de Kazım çıkar karşılarına. Sonay’ı tacizleriyle, tehditleriyle boğmaya başlar. Bu sırada Melik de ortadan kaybolur. Düğün günü de gelip çatmıştır. Affan, Sonay’ın ölen kocası Serhat’ın akrabalarıyla ortaya çıkar. Herkesin bir ilmek attığı kördüğüm gittikçe büyümektedir…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir