1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 53. Bölüm

Sadakatsiz 53. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz, 1 haftalık aranın ardından tekrar ekranlarda izleyenleri ile buluştu. Sadakatsiz 53. Bölüm ile 23 Mart Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz bölümleri Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz. Sadakatsiz dizisinin 52. bölümünde; Asya, Tekirdağ’da kalmasına sebep olan, yıllardır huzurunu kaçıran herkese karşı açtığı savaşta emin adımlarla ilerler.

Sadakatsiz 53. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 52. Bölüm Özeti

Asya’nın hamleleri, Derin’in Volkan’la ilişkisini korumak için yeni yollara başvurmasına sebep olur. İntikam için yeni bir başlangıç yapan Asya, tüm dengeleri değiştirecek bir plan yapıyor!
Asya, Tekirdağ’da kalmasına sebep olan, yıllardır huzurunu kaçıran herkese karşı açtığı savaşta emin adımlarla ilerler. Asya’nın hamleleri, Derin’in Volkan’la ilişkisini korumak için yeni yollara başvurmasına sebep olur. Selçuk, Ceren ile daha önce tatmadığı bir duygu yaşarken, Nil’i de mutlu etmenin yollarını aramaktadır.

Asya’nın aklına düşürdüğü şüpheyle daha da hırslanan Volkan, Derin’in beklenmedik bir atağıyla şaşkına döner. Gönül ve Asya yepyeni bir cephede karşı karşıya gelirken, bu rekabetin son kazananı kim olacaktır?

Asya, amacına ulaştı ve onun mutluluğuna engel olan herkesten intikamını aldı! Volkan’ı kullanarak hem Derin’den hem de Volkan’dan intikam alan Asya, bir adım öne geçiyor. Peki bu olay ardından Derin cephesinde neler olacak? Volkan, nasıl bir savunmaya geçecek?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir