Arka Sokaklar 561. Bölüm
0

15 senedir ekranlara gelen Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm ile devam ediyor. Arka Sokaklar 561. Bölüm ile 16 Ekim Cuma akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Tunç gözaltına alınır. Tunç’un cinayetten gözaltına alınması bölüme damga vurdu. Mesut’un oğlunu kurtarmak için ekibi zora sokması ise heyecanlı anlara neden oldu. Ekipte yaşananların sonrasında nikahı yarım bırakırken Kazım da yoğun bakıma alınır. İfadesi alınan Elif ise hiçbir şey hatırlamamaktadır. Tunç’u kurtaracak tek şey ise Kazım’ın hayatta kalma şansına bağlıdır. Ancak tam da bu esnada Kazım hayatını kaybeder. Mesut ise kendi elleri ile oğlunu hapse göndermek durumunda kalır. Nikah da yaşananlar sonrasında iptal olunca Selin de artık kendisini iyice salar. Evlenme fikrini yeniden gözden geçirmek durumunda kalır. Mesut’un oğlu için ekibi zora düşürdüğü son bölümde, Özcan’ın kirli hesaplar yapması çarpıcı gelişmelerden oldu. Arka Sokaklar’ın son bölümünün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Tunç ve Ali’nin akıbeti merak dolu anlara neden oldu.

Arka Sokaklar 561. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 561. Bölüm 2. Fragmanı

Arka Sokaklar 560. Bölümde Neler Oldu?

Tunç, Elifi kurtarmak için kızın babası Kazım ile yaptığı boğuşma sırasında patlayan silah yüzünden kötü bir durumun içine düşer. Vurulan Kazım hastanede hayatını kaybeder. Görgü tanığının olmaması yüzünden Tunç, bir sonraki duruşmaya kadar tutuklu olarak yargılanacaktır. Mesut ve ekibimiz bu karar ile büyük üzüntü yaşarlar. Mesut oğlunu kendi elleriyle cezaevine götürür. Bu sırada Özcan, bilendiği Mesut’un oğlunun cezaevine düştüğünü öğrenince bir plan yapar.

Dışarıdaki adamını kullanarak Tunç’u kendi cezaevine naklettirmeyi başarır. Mesut ve Selin, Tunç’u görmek için geldikleri cezaevinde nakledildiğini öğrenirler. Araştırmaları sonucu nakledilen cezaevinin Özcan’ın yattığı yer olduğunu öğrenirler. İşin içinde Özcan’ın parmağı olduğuna yüzde yüz emin olan Mesut ve Selin, Tunç’un başına kötü bir şey gelmemesi için yeni cezaevine doğru yola çıkarlar. Özcan, zaferinin tadını çıkartırcasına Tunç’un koğuşuna girer. Tunç tanımadığı Özcan’ın kirli hesaplarını bilmemektedir ve başı büyük derttedir.

İlginizi Çekebilir
Hercai-bolum-50

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir