Çocukluk 2. Bölüm
0

FOX TV’ni yeni dizisi Çocukluk ilk bölümü ile yayın hayatına başladı. Yeni dizi Çocukluk 2. Bölüm fragmanı yayınla. Çocukluk 2. Bölüm ile 16 Ekim Cuma akşamı FOX tv ekranlarında olacak.

Cuma akşam kuşağında yep yeni bir dizi başladı bugün. Çocukluk dizisi ilk bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız, Burcu Özberk, Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş’un yer aldığı dizide hayatını çocuklara adayan bir adamın ve o çocukların hikayesi ele alınıyor. Aile içi şiddet mağduru olan sekiz yaşındaki küçük Zeynep, Mahir Boztepe’nin müdürlüğünü yaptığı Ali Kaan Umut Evi’ne alınır. İlk kez annesinden ayrılan küçük kız, annesinin birkaç güne gelip onu alacağına dair masum hayaller kurarken, gerçeklerin onun minik kalbini paramparça edecek kadar acı olduğunun henüz farkında değildir. Dizini yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Çocukluk 2. Bölüm Fragmanı

Çocukluk 2. Bölüm 2. Fragmanı

Çocukluk 1. Bölümde Neler Oldu?

Zeynep, Umut Evi’nin müdürünü sevmemiş, ilk andan itibaren oda arkadaşı Mavi’den de nefret etmiştir. Kurtulmaya çalıştığı Umut Evi, hayatının onun tek koruyucusu olduğunu, sürekli kavga ettiği Mavi’nin ise kardeşten öte kaderdaş olduğunu anlaması için küçük Zeynep’in gerçek dünyanın acımasızlığıyla yüzleşmesi gerekmektedir.

Çocukluk Dizinin Konusu Nedir?

“Çocukluk” dizisinde; tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Umut Evi’ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu), ilk günden beri evine gelen her çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır. Ali Kaan Umut Evi’nde aynı odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız), Mozi (Kübra Süzgün), Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep’in (Derinsu Akkuş) yeni ailelerini bulma yolunda yaşadıkları, öz ailelerine duydukları özlem ve kimi zaman uğradıkları hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir, bu kardeşlik ileride, hayata el ele ve umutla sarılmalarını sağlayacaktır. Kızların her ihtiyaç duyduklarında yanlarında olan Ayşegül (Burcu Özberk) desteğini ve sevgisini onlardan hiç esirgemez…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir