Arka Sokaklar 571. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen polisiye dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 571. Bölüm ile 25 aralık Cuma akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

18 Aralık Cuma akşamı Arka Sokaklar 570. son bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Arka Sokaklar son bölüme Mesut’un haber vermeden ortadan kaybolması damgasını vurdu. Mesut’un servanı yakalamak için militan grubun içine sızdığı Arka Sokaklar 570. bölümde neler oldu? Arka Sokaklar komiser Mesut öldü mü? İşte Arka Sokaklar 571. yeni bölüm fragmanı.

Arka Sokaklar 571. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=4jUglOBJSPw”]

Arka Sokaklar 570. Bölüm Özeti

8 Aralık 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 570. Bölümde ekip, kayıp olan Mesut’u bulmak için çırpınıyor!

Mesut, Servan’ı bulup işini bitirmek için ekibe haber vermeden ortalıktan kaybolur. Servan’a ulaşabilmek için örgüt elemanlarından birisinin yerine geçerek dağa çıkan adamlarla yola çıkar. Bu sırada ekibimiz Mesut’un onlara bıraktığı veda notunun şaşkınlığını yaşamaktadır. Ekip, Servan’ın peşine tek başına düşmesinden endişe ettikleri Mesut’a ulaşmanın yollarını ararlar. İşte bu anda Jandarmadan gelen bir telefonla Mesut’un izlediği yol ile ilgili bilgiye ulaşırlar. Jandarma, örgütün izini sürmüştür ve ani bir baskın yapmıştır. Mesut, Jandarma ile çarpışan teröristleri bir bir öldürür. Kendisini Servan’a ulaştıracak kişiyi ve geç bir sempatizanı kurtararak olay yerinden uzaklaşır. Bu olayı öğrenen ekip, Mesut’un amacının Servan’a ulaşmak olduğunu anlar. Servan ise, Mesut’un peşinde olduğunu öğrenmiştir. Dağlık bir bölgede örgüt elemanlarıyla pusu kurar. Mesut’un içinde olduğu minibüsü gören Servan, ölüm emrini vermek için hazır beklemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir