1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 38. Bölüm

Hekimoğlu 38. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen Kanal D dizisi Hekimoğlu yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Hekimoğlu 38. Bölüm ile 23 Şubat Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D’nin ilgiyle takip edilen yapımları arasında yer alan dizisi Hekimoğlu, 37. yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümüne Hekimoğlu’nun hapse girmekle karşı karşıya kalması damga vurdu. Ateş, yapılan mahkeme sonucunda normal hayata geri dönüş biletini kazanıyor. Ancak İpek’in gazabından da kurtulamıyor. İpek, Ateş’e tüm hafta boyunca poliklinik nöbeti veriyor. Diğer taraftan da Memoli, Zeynep ve Emre Ateş geri döndüğü için oldukça mutlu oluyor. Ateş normal hayatına geri dönebilecek mi? İpek ile aralarında nler olacak? 16 Şubat tarihli son bölümünde Ateş için 10 seneye kadar hapis cezası istenirken sürpriz gelişme ekranlara damga vurdu. Hiç beklenmedik bir hareket yapan Ateş’in son çare olarak kendini rehabilitasyon merkezine yatırması Hekimoğlu 37. son bölümünde çarpıcı anları ekranlara getirdi. Son bölümün hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı ve son bölüm ekranı.

Hekimoğlu 38. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=UYdAGzKRin0″]

Hekimoğlu 37. Bölüm Özeti

Komiser Mahir’in bir süredir Hekimoğlu’nu hapse attırmak için sürdürdüğü savaşın sonuna gelinmiştir. Mahkeme tarihi gelip çatmıştır ve Hekimoğlu için 10 seneye kadar hapis cezası istenmektedir. Etrafındakiler, Hekimoğlu’nu kurtarabilmek için çabalarken, Hekimoğlu hiç beklenmedik bir hareket yapar ve son çare olarak kendini rehabilitasyon merkezine yatırır.

Bir yandan Hekimoğlu’nun ekibi de hastanede bir itfaiyeciyi tedavi etmeye çalışmaktadır. Genç itfaiyeci, büyük bir yangının orta yerinde donarcasına üşümeye başlamıştır. Hekimoğlu’nun yokluğunda, bu sıra dışı vakaya sıra dışı bir çözüm getiren kişi Zeynep olacaktır.

Mahir Hekimoğlu’na karşı yumuşayacak mı? Mahkeme nasıl sonuçlanacak? Hekimoğlu hapse girmekten kurtulabilecek mi? Zeynep’in önerdiği çözüm, itfaiyeciyi kurtarmaya yetecek mi?

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-20

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir