1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 22. Bölüm

Kırmızı Oda 22. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen TV8 dizisi Kırmızı Oda yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kırmızı Oda 22. Bölüm ile 29 Ocak Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda 21. son bölümü ile TV 8 ekranlarında yayınlandı. Başrolde usta oyuncu Binnur Kaya’nın yer aldığı Kırmızı Oda 21. son bölümde Boncuk, dedelerden kurtulmuştur ancak yerine kabuslar gelmiştir. Kırmızı Oda’nın 22 Ocak tarihli son bölümünde ilaçlarını kullanmayan Boncuk’un Sadık ve ablasının onun canını almak istediğine kendisini inandırması dikkat çekti. Kumru’nun kızı Duru’nun Yavuz’un kızı olduğunu Doktor Hanım’a itiraf etmesi ise Kırmızı Oda son bölümüne damga vurdu. Ayşe doktor geçmişinde kalbini yaralayan gerçekleri doktor hanım sayesinde daha iyi anlıyor. Boncuk, Can gerçeğiyle yüzleşiyor. Kırmızı Oda 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırmızı Oda 21. son bölüm özeti.

Kırmızı Oda 21. bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 22. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=06JT0ZmMi7Y”]

Kırmızı Oda 22. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=cnpOFeNBKuE”]

Kırmızı Oda 21. Bölüm Özeti

Boncuk’un bastırdığı korkuları dışarı çıkınca durumu kötüleşir ve Doktor Hanım hastaneye yatırılmasını uygun görür. Ayşe, Doktor Hanım’la dedesiyle annesinin arasının açılmasının ardından hissettiği arada kalmışlık hissini paylaşır. Kumru, Yavuz’un elinden nasıl kurtulacağını kara kara düşündüğü dönemde Hakan’la nasıl tanıştığını anlatırken, Duru’nun aslında Yavuz’un kızı olduğunu itiraf eder. Piraye ve Deniz aşkı ise doludizgin devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir