1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Ramo 16. Bölüm

Ramo 16. Bölüm
0

Haksızlığa karşı baş kaldıran ve sevgiyi her şeyin önüne koyan Ramo’nun sıradışı hayatının hikayesi Ramo dizi 16 Ekim akşamı yeni bölümü ile Show TV ekranlarında olacak.

Ramo dizisi 15. bölümü ile ekranlara geldi. Hiç beklemediği bir anda Ramo’yu karşısında gören Cihangir, onu öldürmek isterken canını bağışlamak zorunda kaldı. Cihangir, Ramo’da Doğu’yu öldürmesini istedi. Yeni bölüm yine çok heyecanlı olacak. Ramo 16. Bölüm fragmanı yayınlandı. Ramo, Cihangir’e karşı savaş açacağının ilk sinyallerini veriyor. Yeni bölümde Ramo’nun Doğu’yu öldürüp öldürmediği ortaya çıkacak. Fragmanda, Ramo’yu karşısına alan Cihangir’in ise “Asıl zorluk şimdi başlıyor. Kürşat’tan nasıl kurtulacaksın? Aileni nasıl koruyacaksın?” sözleri dikkat çekiyor.

Ramo 16. Bölüm izle

Ramo 16. Bölüm Fragmanı

Ramo 16. Bölüm 2. Fragmanı

Ramo 15. Bölümde Neler Oldu?

Vahap’ın kurduğu tuzak yüzünden yaşanan patlamada Ramo’nun, Doğu’nun hayatını kurtarması Cihangir’i şüpheye düşürdü.

Ramo’nun, Köksal’la çalıştığından şüphelenen Cihangir, Ramo’ya büyük bir oyun oynadı. Kürşat’a karşı bir görev vererek Ramo’dan ucunda ölüm olan bir işe kalkışmasını istedi. Pompacılar yardıma ihtiyacı olan çocukları, onlara zorla hırsızlık yaptıran Kudret’in elinden kurtararak İstanbul’daki bir adaletsizliğe daha müdahale etti.

Ramo, zekice yaptığı planla Cihangir’in verdiği ölümcül görevin üstesinden gelmeyi başardı. Pompacılar, Kürşat’ın paralarına el koyarken öte yandan bu görevin içinde Doğu’nun da olması Ramo’yu hiç istemediği bir noktaya getirdi. Finalde Kürşat’ın adamlarının, görev sırasında Doğu’yu gördüğünü söyleyen Cihangir, Ramo’dan Doğu’yu öldürmesini istedi. Köksal’a oğlunu koruyacağına dair söz veren Ramo, tetiği çekebilecek miydi?

Yorum Yap