1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 587. Bölüm

Arka Sokaklar 587. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 587. Bölüm ile 23 Nisan Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin 587. bölüm fragmanı yayınlandı. Ayfer, Ezgi’nin yurttan arkadaşıdır. Yaşadığı olaylardan sonra evlendiği adam yeraltı mafyasının lideridir. Hapise düştükten sonra işleri Ayfer devralır. Ayfer, Ezgi’yi arayarak ondan bir konuda yardımını ister. Ezgi, bu isteği ikiletmez. Bu tavrı ise, Cemal’i çok sinirlendirir. Mafyanın eşine yardım etmesini aklı almaz.

Arka Sokaklar 587. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=3RB_bGS_osQ”]

Arka Sokaklar 586. Bölüm Özeti

Hüsnü, kızının başına gelenlerden dolayı tek başına hareket ederek Halis’in peşine düşüyor. Herkes onu Almanya’ya Metin’in yanına gittiğini düşünürken, o bulduğu izleri takip ederek Halis’e adım adım yaklaşıyor. Ekip, kameralardan Hüsnü’nün görüntülerine ulaşır. Telefonunu takip ederek, ne yaptığını anlamaya çalışırlar. Hüsnü ise, Halis’in saklandığı yeri buluyor ve ekibe haber vermeden tek başına operasyona kalkıyor. Bu durum ona pahalıya patlıyor. Halis, eski polis olduğu için temkinli davranıyor ve Hüsnü’yü yakalamayı başarıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir