Camdaki Kız 7. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız 7. Bölüm ile Kanal D ekranlarına gelmeye devam ediyor. Camdaki Kız 7. Bölüm ile 27 Mayıs Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Camdaki Kız 6. bölümü ile diziseverlerin karşısına çıktı. Başrolünü Burcu Biricik’in üstlendiği Camdaki Kız dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nın romanından diziye uyarlandı. Camdaki Kız dizisinin 6. son bölümünde; Sedat’ın öpücüğü Nalan’a pahalıya patlıyor. Sedat ve Nalan öpüştüğünü öğrenen Feride çıldırmıştır. Bu yüzden Nalan’ın kaybolduğunu düşündüğü ahlakını kendince geri getirmeye çalışır. Ancak Feride’nin yöntemleri artık sınırı aşmıştır. Camdaki Kız 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız 6. son bölüm özeti.

Camdaki Kız 7. Bölüm İzlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 7. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=wnePlWVh_7s”]

Camdaki Kız 7. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=XKXoY-aP4so”]

Camdaki Kız 6. Bölüm Özeti

Sedat ve Nalan’ın el ele tutuştuğu görüntülerin televizyonda yayınlanmasıyla, Feride, Nalan’ın hayatını yeniden zindan etmeye başlar. Rafet ise, Sedat ve Nalan ilişkisinin sorunsuz devam etmesinden ötürü oldukça mutludur. Bu yüzden Nalan’ı Koroğlu ailesinin namına yaraşır bir düğün alışverişine götürmeye karar verir. Gülcihan, ailesine karşı oldukça cimri olan Rafet’in Nalan’a çok pahalı bir hediye verdiğini öğrenir. Bu durum Gülcihan’ı çileden çıkarır ve sonunda öfkesi ona çok büyük bir hata yaptırır. Diğer yandan Sedat, Nalan’la ilgili her şeyi yoluna soktuğunu düşündüğü için, yeniden çapkınlığa döner. Ama hiç beklemediği bir kişi, onu büyük bir hatanın eşiğinden çevirecektir.

Nalan kendisini aşkın büyüsüne kaptırmışken, babasının da desteğiyle, Feride’den gizlice Sedat’la buluşmaya karar verir. Bu buluşmada, hayatının en mutlu anını yaşar. Ancak onu bekleyen büyük tehlikenin henüz farkında değildir.

Sedat, Nalan’la ilgili her şeyi yoluna soktuğunu düşündüğü için, yeniden çapkınlığa döner. Ama hiç beklemediği bir kişi, onu büyük bir hatanın eşiğinden çevirir. Bu kişi de Cana oluyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir