1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 20. Bölüm

Camdaki Kız 20. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Camdaki Kız 20. Bölüm ile 18 Kasım Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Camdaki Kız dizisi 19. son bölümü ile Perşembe akşamı ekrana geldi. Dizinin sevenleri 20. yeni bölüm fragmanını sorguluyor. Yayımlanan bölümde Sedat, Nalan’a boşanmak istediğini belirtir ve Nalan ise duyduklarının ardından konaktan ayrılır. Son bölümde yaşananlar merak uyandırdı.

Camdaki Kız 20. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 20. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 20. Bölüm 2. Fragmanı

Camdaki Kız 19. Bölüm Özeti

Nalan, Sedat’ın boşanmak istediğini söylemesinin ardından köşke giderek eşyalarını toparladı ve Billur’un yanına gitti. Her şeyden haberi olan Feride hiçbbir şey bilmiyormuş gibi kızını aradı ve Sedat’ın eve dönüp dönmediği konusunda detayları sordu. Aynı gecenin sabahında Koroğlu köşkünde soluğu alan Feride, Rafet Koroğlu’na oğlu Sedat’ın yaptıklarını bir bir anlattı. Selen, Sedat’ı havaalanından döndürebilecek tek kişinin Nalan’a kendisi olduğunu söyledi.

Nalan havaalanına giderken Sedat, Cavit eniştesine saatığı şirket hisselerinden gelecek olan 200 milyon doların İngiltere’ye transfer edilemediğini öğrenince eniştesini aradı. Cavit yaşanan olayların ardından parasına bloke koydururken şirket hisselerini almaktan vazgeçtiğini yeğenine söyledi.

İlginizi Çekebilir
Hercai-bolum-59

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir