1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 609. Bölüm

Arka Sokaklar 609. Bölüm
0

Cuma akşamlarının uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 609. Bölüm ile 24 Aralık Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Arka Sokak bölümleri Cuma akşamları reyting listesinin zirvesinde yer almaya devam ediyor. Arka Sokaklar son bölümde Rıza Baba, Mesut hariç tüm ekibi toplayarak can sıkıcı haberi verir. Selin’in kaçırılma olayında ekibin kendisinden izinsiz hareket etmesine içerleyen Rıza Baba, emeklilik işlemlerini yaptığını ve ekip ile yollarının ayrıldığını söylüyor. Ekip, Rıza Babayı ilk kez bu kadar kesin konuştuğunu görüp şaşkınlıkla arkasından bakakalır.,

Arka Sokaklar 609. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 608. Bölüm Özeti

Gazi’nin Yeri’ne narkotik şube baskın yapar. İhbar üzerine gelen ekip, buldukları uyuşturucu sonrası Mesut’u gözaltına alır. Mesut, bunun bir kumpas olduğunu gayet iyi bilir. Narkotik polislerinin kelepçe takmasını sıkıntı etmeden teslim olur.

Ekibimizden kaçan Samir, Feyza’nın evinde saklanmaktadır. Planı sahte pasaport çıkartıp Feyza ile birlikte yurtdışına kaçmaktır. İlyas ile işbirliği yapan Mesut ve Selin, Samir’in peşindedir. Kısıtlı zamanı kalan Samir’in tek düşmanı ekibimiz de değildir. John’un Selin’i, Halide’yi ve Leyla’yı kaçırması Mesut ile Samir’in gündemine bomba gibi düşer. John’un isteği bellidir. Depo baskınında ele geçirilen mallarına kavuşmak. Mesut, karşısına kim geçerse geçsin Selin’i kurtarmaya kararlıdır. Ekibimiz operasyon için harekete geçerken aynı anda Samir’in, Halide ve Leyla’ya kavuşmasını da engellemek zorundadır.

Serap’ın yakın arkadaşı Ertan alanında başarılı bir avukattır. İyi geçen bir davanın ardından asistanı Yeliz ve birkaç arkadaşı ile bir otelde kutlama yaparlar. Ertan ertesi gün uyandığında asistanı Yeliz’i bulamaz. Polisi aramayı düşündüğü sırada polis onun kapısını çalar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir