1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aziz 6. Bölüm

Aziz 6. Bölüm
0

Show TV ekranlarının yeni dizisi Aziz yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Aziz 6. Bölüm ile 10 Aralık Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamlarının sevilen yeni dizisi Aziz yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerini Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas’ın paylaştığı Aziz, 5. bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Aziz’in 5. bölümüne ‘Aziz Payidar’ın önünü kesmek için elimizi çabuk tutalım!’ sözü damga vurdu. Aziz, atölye konusunda kendisine karşı duranlarla başa çıkabilecek mi? Aziz dizisinin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Aliş’in tutuklandığı tanıtımda Aziz, küçük çocuğu kurtarmak için mücadele veriyor. Aziz hala Dilruba’ya aşık olduğunu itiraf ederken ikili arasında aşk dolu dakikalar yaşanıyor.

Aziz 6. Bölüm Fragmanı

Aziz 6. Bölüm 2. Fragmanı

Aziz 5. Bölüm Özeti

Aziz’in heyecan dolu gelişmeler yaşanan 5. bölümünde, Kenan’ın ofisine hırsız girdi. Edip Payidar’ın tüm gerçekleri yazdığı mektubu ofisteki bir vazoya koyan Adem, vazonun çalınmasıyla köşeye sıkıştı. Kenan, mektubun peşine düştü. Maksude’nin doğum günü yemeğinde Payidar ailesi bir araya geldi. Maksude ve Nigar Hala’nın davetiyle Aziz ve Efnan da katıldı. Payidarlar, Pierre ve Kenan’ın olduğu masaya Aziz ve Efnan’ın oturması gerilimi artırdı. Aziz ve Dilruba arasındaki bakışmalar herkesin dikkatini çekti. Dilruba, Efnan’ı rezil etmek için onun türkü söylemesini istedi. Bunun üzerine “Bahçede Yeşil Çınar” türküsünü söyleyen Efnan’ın güzel sesi herkesi etkiledi. Aziz’in Zülfikar Halı Atölyesi’ni açması Pierre ve Galip’in huzurunu kaçırdı. Fransızlar, Aziz’in atölyesinde iş yapılmaması için engeller koymaya başladı.

Şehirdeki dükkanlar, Aziz’e mal satmadı. Parasıyla ip alamayan Aziz, çareyi açık artırmaya katılmakta buldu. Galip Payidar, Aziz’in önünü kesebilmek için adam tutarak Aziz’in açık artırmaya gelmemesi için uğraştı. Aziz, amcasının tuttuğu adamların saldırısına uğradı ancak hepsini etkisiz hale getirdi. Açık artırmada amcasıyla rekabet ederek ipleri satın aldı ancak daha sonra ipler yandı denilerek kendisine teslim edilmedi. Bunun başka bir oyun olduğunu anlayan Aziz, depoya gizlice girip hakkı olan ipleri almaya karar verdi. Mustafa’yla birlikte atölyeye giden Aziz, ipleri almayı başardı ancak Mustafa’nın oğlu Aliş’in gizlice peşlerinden gelmesi tüm dengeleri değiştirdi. Finalde ipleri alıp geri dönen Aziz, Aliş’in de peşlerinden gittiğini ve ortada olmadığını duydu. Herkesi korkutan bu gelişmenin ardından Aziz’in ne yapacağı merak konusu oldu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir