1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 62. Bölüm

Gönül Dağı 62. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Gönül Dağı 62. Bölüm ile 30 Nisan Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cumartesi akşamlarına Gönül Dağı bölümleri damga vurmaya devam ediyor. TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı 23 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanan son bölümü reyting sıralamasında Total de 8,95 puan alarak 1. oldu. Gönül Dağı 61. bölümde Veysel araba çarpması damga vuruyor. Veysel ölecek mi sorusuna yanıt aranıyor!

Gönül Dağı 62. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 62. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 61. Bölüm Özeti

Doktor Kenan’ın babasıyla yaşadığı problem üzerine evi terk etmesi Döndü ile Muammer arasında da gerginliğe sebep olur. Muammer geri adım atmazken, konuştuğu herkesi kırmaya başlamıştır. Döndü‘nün de evi terk etmesiyle herkes Muammer’e sırt çevirirken, evle ilgili beklenmeyen bir gelişme olur. Bu gelişme Muammer üzerinde nasıl bir etkiye sebep olacaktır?
Ramot’u bastırmayı kafasına koyan Asuman, Ramazan’ı yayınevleriyle görüşmeye götürür. Asuman’ın beklediği gibi ilerlemeyen bu süreç, Asuman ve Ramazan’ı nasıl bir maceraya sürükleyecektir? Kardeşleriyle miras kavgası devam eden Selami’nin alacağı karar ne olacaktır? Öte yandan Kenan’ı ziyarete gelen biri vardır. Bu sürpriz misafir, Kenan’ı giderek zorlaşan bir sürece sürüklerken, Kenan bunun üstesinden gelebilecek midir?

İlginizi Çekebilir
Ariza-bolum-23

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir