1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 116. Bölüm

Yasak Elma 116. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Yasak Elma 116. Bölüm ile 18 Ekim Pazartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Yasak Elma’nın son bölümünde; Yıldız’ın intikam planları gündem oldu. Yıldız, adlatılmış olmanın verdiği kızgınlıkla Çağatay ve Kumru’dan ayrı ayrı intikam almak için harekete geçer. Yasak Elma 116. Bölüm ile 18 Ekim Pazartesi akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Yasak Elma 116. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 115. Bölüm Özeti

Önce evin kapısına kadar gidip tam kapıyı çalacakken vazgeçen Yıldız, Çağatay ve Kumru’dan ayrı ayrı intikam almak için harekete geçer. Yıldız’ın planı ne?

Kumru’nun babası Doğan, Yıldız’ın farklı davranmasından dolayı her şeyi biliyor olabileceğinden şüphelenir. Kumru ve Doğan’ı yemeğe çağıran Yıldız, uydurma bir hikaye ile intikam planından bahseder.

Ender ise Doğan’la yakınlaştığı sırada beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Sabah Doğan’ın evine giden Ender, onun karısı Arzu ile karşılaşır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir