1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 614. Bölüm

Arka Sokaklar 614. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 614. Bölüm ile 11 Şubat Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Arka Sokaklar dizisi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Arka Sokaklar’ın 4 Şubat tarihli son bölümünde Rıza Baba’nın önderliğinde ekibin büyük bir operasyona katılması heyecan dolu anlara neden olurken, Engin’i bekleyen büyük tehlike ekranlara damga vurdu. Oğlu ile anne ve babasının mezarını ziyarete giden Engin’in namlunun ucuna gelmesi Engin ölecek mi?

Arka Sokaklar 614. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 613. Bölüm Özeti

4 Şubat 2022 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 613. Bölümünde ekip, Rıza Babanın önderliğinde büyük bir operasyon düzenliyor!

Yeniden bir araya gelen ekibimizi yeni görevler beklemektedir. Bir aşiret liderinin hayatını kaybetmesi ekibimizi tehlikeye atacaktır. Selin ve Mesut birlikte yaşamaya başlamıştır. Evlilik hayatlarında her şey yolunda giderken çalan kapı zili tüm huzurlarını kaçıracaktır.

Metin’in bekar olmasına üzülen Nazike mahalleden tanıdığı bir kızı Metin ile tanıştırmaya karar verir. Metin yapılan bu emrivakiden hoşlanmaz. Nazike ertesi gün eve geldiğinde ummadığı bir manzarayla karşılaşacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir