1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 14. Bölüm

Sadakatsiz 14. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz Çarşamba akşamları yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 14. Bölüm ile 20 Ocak Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Sadakatsiz 13. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Burak Sergen’in yer aldığı dizi yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları diziseverlerle buluşuyor. Sadakatsiz 13. son bölüm ekrana geldi. Kanal D’nin sevilen dizisi yine nefesleri kesti. Ali hakkında ortaya çıkan gerçek izleyiciyi şaşkınlığa uğratırken Volkan’ın Asya’ya söyledikleri ise şok etkisi yarattı. Asya, Turgay ile baş başa yemeğe gider ve orada Volkan ve Derin ile karşılaşır. Bu durum Volkan için üstesinden gelemeyeceği kadar ağırdır. Diğer yandan Ali’nin arkadaşlarının eşyalarını alması ve bunun ortaya çıkma ihtimali onu çıkmaza sokar. Volkan ise Asya’nın yanında başka bir adamı görmeye daha fazla dayanamayarak kapısına gider. Selçuk, duygularını Volkan’ın yüzüne vurmuştur. Her hafta yeni bölümleri ile seyircileri ekrana bağlayan Sadakatsiz dizisinde gelecek hafta neler olacak merak ediliyor. Sadakatsiz 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz 13. son bölüm detayları.

Sadakatsiz 14. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=i533Xh0h9eA”]

Sadakatsiz 13. Bölüm Özeti

Derin’in yüz yüze geldiği gerçekler karşındaki tavrı merak uyandırırken, Volkan Asya’nın Turgay’la ilişkisine yönelik tepkilerini kontrol etmekte güçlük çekiyordur. Asya kendisine yapılan saldırıların arkasında kimin olduğunu ortaya çıkarmak için cesur adımlar atarken onu Volkan’la bir araya getirecek beklenmedik gelişme ne olacaktır?

Asya’nın uğradığı saldırı hem Asya-Ali, Volkan- Derin cephesinde beklenmedik sonuçlar doğurur. Bahar ve Mert’in ilişkileri yeni bir sınavdan geçerken, Gönül kızının evliliği için ipleri elinden bırakmamaya kararlıdır. Vakıf yararına yapılacak kermes herkesi bir araya getirirken, şüphelerinin peşinden giden Derin hangi gerçeklerle yüz yüze gelecektir.

İlginizi Çekebilir
Mahrem-bolum-1

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir