1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 584. Bölüm

Arka Sokaklar 584. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizilerinden Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 584. Bölüm ile 2 Nisan Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Her hafta izleyenleri ekran başına kilitleyen Arka Sokaklar’ın 26 Mart tarihli 583. son bölümüne Zeliha’nın sapık Giray tarafından kaçırılması damga vurdu. Selin’in ölüm haberi merak dolu anlara neden olurken, dizinin son bölümünün hemen ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında Zeliha’nın başına gelenler korkuttu. Dizinin bu haftaki bölümünde Hüsnü, kendisine ateş açan Nevbahar’ı vurarak öldürdü. Giray bu haber üzerine büyük öfkeyle Zeliş’i kaçırdı. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında doktorun, Zeliş’i muayene ettikten sonra acı gerçeği söylemesi merak uyandırdı.

Arka Sokaklar 584. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=BByMjkq0vpE”]

Arka Sokaklar 583. Bölüm Özeti

26 Mart 2021 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 583. Bölümde ekip, Selin’in boğulma videosu ile dehşete düşüyor!

Ekip, Giray’dan gelen videoyu izlemektedir. Bu videoda Giray’ın, Selin’i boğduğu görüntüler vardır. Mesut ve ekip bu anları dehşet içinde izlemektedir. Hemen Giray’ın peşine düşen ekibimiz, Selin’in cansız bedenini bulmak için de seferber olur. Kameralardan Selin’in kaçırıldığı minibüs bulunur. Araç, bir yol kenarında yakılmıştır ve içinde bir kadın cesedi vardır. Aracın yakınlarında da sarı saçlar bulunur. Ekip, Giray’ın annesi Nevbahar’ı tutuklayarak emniyete getirmeye çalışırken istenmeyen bir olay gerçekleşir. Nevbahar, adamlarınca kurtarılmaya çalışıldığı sırada eline geçirdiği silahı Hüsnü’ye doğrultur. Hüsnü, ondan önce davranarak silahını ateşler. Nevbahar, orada can verir. Bunu öğrenen Giray intikam yeminleri eder ve ilk fırsatta Hüsnü’yü ağır yaralayacak bir hamle yapar.

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir