1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 16. Bölüm

Son Yaz 16. Bölüm
0

FOX Tv ekranlarının sevilen dizisi Son Yaz yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Son Yaz 16. Bölüm ile 16 Nisan Cuma akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin ilgiyle takip edilen yeni dizisi Son Yaz, 15. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Cuma akşamları ekrana gelen diziye bu akşam Akgün’ün tutuklanması ile yaşananlar damga vurdu. Akgün ve Yağmur arasında aşk çıkmazı nereye gidecek? Peki Son Yaz 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Son Yaz 16. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Ofnbj2iWj9A”]

Son Yaz 16. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=drvLpsvDmeY”]

Son Yaz 15. Bölüm Özeti

Akgün ve Yağmur ayrılık sonrası yeni duruma alışmaya çalışmaktadırlar ama ikisi de acı çekmektedir. Akgün eline geçen fotoğrafın arkasında yatan hikâyenin peşine düşer ve ilk olarak Selim’i babasıyla görüşmek için ikna eder. Ama Selçuk Taşkın’ın fotoğrafa verdiği tepki çok sert olur. Akgün’ün içindeki şüphe artar.

Kaan, Yağmur ve Akgün’ün ayrıldığını duyunca bu fırsatı kaçırmaz ve Yağmur’a yakınlaşmaya çalışır. Kaan’ın bu hamlesini öğrenen Akgün hesabını sormak üzere soluğu Kaan’ın yanında alır. Kaan ve Akgün arasında çıkan kavga; Fatih, Serap, Canan ve Selim’in de bulaşmasıyla adli bir vakaya dönüşür. Kavgayı fırsata çeviren Fatih, Akgün’ü mahkemeye verir. Selim ve Canan, Akgün’ü tutuklanmadan kurtarmak için birlikte harekete geçerler. Akgün’ün avukatlığını Canan üstlenir. Bu arada Selçuk Taşkın’ın Halil Sadi’yi aradığını öğrenen Selim bunun hesabını sormak için Selçuk’a gittiğinde sürpriz bir gerçeği öğrenecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir