Baraj 14. Bölüm
0

Fox ekranlarında Salı akşamları ekrana gelen Baraj dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Baraj 14. Bölüm ile 17 Kasım Salı akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Başrollerini Feyyaz Duman ve Biran Damla Yılmaz’ın paylaştığı Baraj dün akşam yayınlanan 13. bölümü ile ekranlara geldi. Nazım’ın hala evli olduğunu öğrenen Nehir ne planlıyor? Neriman’ın boşanmak istememesiyle iyice köşeye sıkışan Nazım, Nehir’i kaybetmemek için şimdi ne yapacak? Nehir, Nazım ile evlenmeyi kabul etti ve ortalık karıştı.

Baraj 14. Bölüm Fragmanı

Baraj 14. Bölüm 2. Fragmanı

Baraj 13. Bölümde Neler Oldu?

Nehir, Nazım ile evlenmeyi kabul etmiştir. Nazım buna sevinse de mutluluğu uzun sürmez çünkü hemen Nermin’den boşanmalı ve hala evli olduğunu da Nehir’den gizlemelidir. Nermin ise boşanmayı kesinlikle kabul etmeyecektir.

Halil’in cesedi ortaya henüz çıkmamıştır fakat Halil’in kız kardeşi Meryem’in baraja gelmesi hem Tarık’ı hem de Zahra’yı zor bir duruma sokmaya başlayacaktır. Tarık ve Zahra, şantiyede kimsenin Halil’in yokluğundan şüphelenmemesi için uğraşırken gizemli birisi ise onların yaptığından haberdardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir