Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
1

FOX tv ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı verdiği aranın ardından yeni sezonu ile ekranlara geri dönüyor. Daha önce Sen Çal Kapımı 2. Sezon 9 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanacağı açıklanmıştı fakat bu tarih 1 hafta erkene çekildi ve Sen Çal Kapımı 40. Bölüm ile 2 Haziran Çarşamba Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.
Dizinin yeni bölüm tarihi tekrar 9 Haziran olarak açıklandı.

Ekranların en çok konuşulan dizilerinden biri olmayı başaran, Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi 2. sezonu ile ekranlara geri dönüyor. 5 yıl sonrası hikayeleri izleyeceğimiz Sen Çal Kapımı dizisinin 2. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi artık Cumartesi akşamları değil, ilk yayın hayatına başladığı gibi Çarşamba akşamları ekranlarınıza gelecek. Sen Çal Kapımı yeni sezon tanıtımında yılın iş adamı ödülünü alan Serkan, yıllar sonra Eda ile karşı kaşıya gelir. Süprizlerden biri ise Eda’nın çocuğunun Serkan için babam bu adam mı diye sorması olur.

Sen Çal Kapımı 2. Sezon Tanıtım

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Jfi5gORc8xA”]

Sen Çal Kapımı 40. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=O1D-kJ1K7Os”]

Sen Çal Kapımı 40. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=who2FVKoFuE”]

Sen Çal Kapımı 40. Bölüm 3. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=j4ZaUKoJJSI”]

Sen Çal Kapımı 39. Bölüm Özeti

Eda ve Serkan yaşadıkları tehlikeye rağmen dilek kutusunda şanslarını denemeye devam ederler. Serkan hastalığından bahsetmeden hayatın tadını çıkartmak isterken kimse ondaki bu değişikliğe bir anlam verememektedir.

Serkan ve Eda sarı karavanlarında farklı bir yaşam tarzı deneyimlerler. Serkan’ın bu beklenmedik kararları Eda’nın da aklını karıştırmaktadır. Hayallerindeki karavanda sevdiği adamla hayatı dolu dolu yaşarken onları bekleyen tehlikenin farkında değildir. Başlarına gelen son olay Serkan’ın sırrının ortaya çıkmasına neden olacak mıdır?

İlginizi Çekebilir
Destan-Bolum-25

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Yaaaa sonunda. Mithis bir tanıtım merakla bekliyoruz 😍

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir