1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kıbrıs Zafere Doğru 13. Bölüm

Kıbrıs Zafere Doğru 13. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kıbrıs Zafere Doğru 13. Bölüm ile 5 Kasım Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kıbrıs Zafere Doğru dizisi dün akşam son bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Erenköy’e varamadan pusuya düşen Kemal ve Ankaralı’nın mangası, yollarına mücahit arkadaşlarından kayıplar vererek devam eder. Kıbrıs Zafere Doğru 13. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kıbrıs Zafere Doğru 13. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kıbrıs Zafere Doğru 13. Bölüm Fragmanı

Kıbrıs Zafere Doğru 13. Bölüm 2. Fragmanı

Kıbrıs Zafere Doğru 12. Bölüm Özeti

Erenköy’e varamadan pusuya düşen Kemal ve Ankaralı’nın mangası, yollarına mücahit arkadaşlarından kayıplar vererek devam eder. Erenköy’de Ankaralı, Kemal ve Rauf’un uzun zaman sonra yaşanan kavuşması ile kollar savaş için sıvanır.

Makaryos basın toplantısı ile Türkler’e teslim olmaları için bir gün mühlet verirken Barış Gücü askerleri tampon bölgelerden çekilir ve Türkler’le Rumlar göğüs göğüse bir savaş için karşılıklı kalır.

Lefkoşa’da ise Ankaralı’nın nişanlısı doktor Ayşe işe Kemal’in eşi İnci daha tanışmaya fırsat bulamadan kendilerini bir kavganın iki tarafı olarak bulurlar. Bilmedikleri şey, birlikte hareket ederken Pembe’nin peşinde olduğu hain tarafından takip edildikleridir.

Sabah saatleri ile adanın dört bir yanında Rum taarruzları başlar. Erenköy’ün civar köylerinden sivilleri kurtarmak üzere göreve giden Ankaralı ve Kemal’in mangası, Mansura’da karadan; Rauf ve diğer mücahitler Erenköy’de denizden kuşatılır. Tepelerine bombalar yağmaya başlar. Erenköy’de bombalarla, destroyerle, helikopterle, jetlerle topyekûn bir savaş zamanıdır.
EN ÇOK OKUNANLAR

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir