Baraj 3. Bölüm
0

FOX TV’nin iddalı yeni dizisi Baraj 3. Bölüm ile ekranlara geri dönüyor. İlk 2 bölüm yayınlandıktan sonra pandemi nedeniyle ara veren dizilerden biri olan Baraj yeni bölümleri çok yakında Fox tv ekranlarında olacak.

1977 yapımı Baraj isimli Yeşilçam filminden televizyona uyarlanan Baraj dizisinin yeni bölümleri uzun bir aradan sonra geri dönüyor. Yapımcılığını, Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal’ın sahibi olduğu No Dokuz Yapım ile Medyapım’a ait olan, senaryosunu ve yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat üstlendiği Baraj dizisinin oyuncu kadrosunda; Biran Damla Yılmaz (Nehir), Feyyaz Duman (Nazım), Burak Yörük (Tarık), Sumru Yavrucuk (Zerrin), İman Casablanca (Zahra), Şamil Kafkas (Halil), Rana Cabbar (Kemal), Tuna Orhan (Ekrem), Sait Genay (Orhan), Batuhan Yüzgüleç (İbrahim), Serkan Karakurt, Osman Ataseven, Mesut Yılmaz (İsmet), İhsan İlhan (Yaşar) gibi isimler yer alıyor.

Baraj 3. Bölüm Fragmanı

Baraj 3. Bölüm 2. Fragman

Baraj Dizi Konusu

1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı ‘Baraj’ isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir ile (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor.

Baraj inşaatında ustabaşı olarak çalışan Nazım genç ve güzel bir kız olan Nehir’e aşık olur; ancak Nazım’ın yaşanan kazadan sonra yüzünde yara izler kalır ve Nehir’in kendisini beğenmeyeceğini düşünerek Nehir’in karşısına Tarık (Burak Yörük) isimli arkadaşını çıkarır.

Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır…

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir