1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Savaşçı 100. Bölüm

Savaşçı 100. Bölüm
0

Savaşçı dizisi uzun bir aranın ardında ekranlara geri dönüyor. Savaşçı 5. sezon bölümleri ile tekrar ekranlara geliyor. Savaşçı dizisinin yeni bölümü olan Savaşçı 100. Bölüm ile 10 Nisan Cumartesi akşamı FOX Tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pandemi sonrası çekimlerine uzun süre ara verilen Fox tv dizisi Savaşçı, uzun bir aranın ardından tekrar ekranlara geri dönüyor. Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş gibi isimlerin rol aldığı Savaş dizisinin yeni bölümünü bu akşam Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Savaşçı 100. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=cJ21lXm8iRo”]

Savaşçı 99. Bölüm Özeti

Kopuz Albay’ı korumak için kurşunların önüne atlayan Yüzbaşı Kağan, Merlin’in adamları tarafından vurulur. Büyük şok yaşayan Kopuz Albay bir yandan çatışırken, bir yandan da ağır yaralı olan Kağan’ı ateş çemberinden çıkarmak için çareler düşünür. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır. Çünkü Merlin ikinci planını çoktan devreye sokmuştur.

Yörük Haydar ve Kılıç Timi’nin diğer üyeleri ise Kopuz Albay ve Kağan Yüzbaşı’yı kurtarmak için her şeyi göze almış, hemen harekete geçmek isterler. Ancak Kutalmış Paşa timin bu isteğine önce karşı çıksa da sonra beklenmedik hamlesiyle herkesi şaşırtır. Gerilim gittikçe tırmanırken Kopuz Albay ve Kağan Yüzbaşı için artık çok az zaman kalmıştır…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir