Doğduğun Ev Kaderindir 19. Bölüm
0

Gerçek Bir Hayat hikayesi olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 19. Bölüm ile 11 Kasım Çarşamba akşamı TV8 ekkranlarında yayınlanacak.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi dün akşam yayınlanan 18. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümüne Zeynep ve Mehdi’nin boşanma duruşması damga vurdu. Zeynep’in boşanma sürecinde patronu ile bir araya gelmesi Mehdi’yi çılgına çevirir. Boşanma günü geldiğinde Zeynep kararlıyken Mehdi vereceği cevapla herkesi şaşırtacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir 19. Bölüm İzle

Doğduğun Ev Kaderindir 19. Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 19. Bölüm 2. Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 18. Bölümde Neler Oldu?

Doğduğun Ev Kaderindir son Bölümde Zeynep, Mehdi’den boşanıyor. Üzerine kapıyı kilitleyen Mehdi’nin değişmeyeceğini anlayan Zeynep, sonunda bu evliliği bitirme kararı alıyor. Zeynep’in kararlı tutumuyla bir kez daha karşı karşıya kalan Mehdi bu kadarının haksızlık olduğunu düşünmeye başlar. Artık kendisinin de farklı bir yol izlemesinin zamanı geldiğini düşünür. Önüne konulan boşanma dilekçesiyle daha da hırslanır ve kritik bir karara imza atar. Bu aldığı yeni karar tüm aileyi etkileyecek büyüklüktedir. Nuh Cemile’ye evlenme teklifi eder; Cemile’nin ‘evet’ demesiyle mutlulukları katlanarak artmaya başlar. Fakat Mehdi’nin henüz haberi olmayan bu duruma ne tepki vereceği bilinmez.

Zeynep ise bu süreçte kendini tamamen işine adamaya başlar. Neriman annesinin davasını kendi şirketine aldırmak isteyen Zeynep patronu Barış ile yemeğe çıkar. Mehdi’nin Zeynep ve Barış’ın yakınlığından duyduğu rahatsızlık bu bölümde daha da artar. Mehdi ve Zeynep’in duruşması görülür. Hakimin ‘Boşanmak istiyor musun?’ sorusuna ikisi de ‘evet’ der. Bakalım yeni bölümde izleyicileri neler bekleyecek?

İlginizi Çekebilir
Hakim-Bolum-4

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir