1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 4. Sezon 18. Bölüm

Çukur 4. Sezon 18. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Çukur 110. bölüm ile devam ediyor. Çukur 4. Sezon 18. Bölüm ile 4 Ocak Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Televizyon ekranlarının en çok izlenen yapımlarından Çukur, dün akşam 109. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Koçavalılar Nehir ile Efsun’u kurtarmak için planlarını uygulamaya başlarken, Yamaç için zorlu bir sınav başlıyor. Selim Koçovalı’nın ölümünden beri Erdenet ailesinden intikam almak için yanıp tutuşan Yamaç Koçovalı bir yandan Efsun ve nehir’i kurtarmaya çalışırken bir yandan da Çukur’un başına açılan dertlerle uğraşır. Çukur 109. bölümde neler oldu? Çukur 4. sezon 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 4. Sezon 18. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=XH2uQHpYYGs”]

Çukur 4. Sezon 18. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=jPWdW1W7uMU”]

Çukur 4. Sezon 17. Bölüm Özeti

Koçovalılar ve Çukur, Efsun ve Nehir’i kurtarmak için harekete geçerken, Yamaç zorlu bir sınav verecek. Nefeslerin tutulduğu bu anlarda neler olduğu merak konusu olacak.

Cengiz, son yaşadığı olaylardan sonra Kulkan’ın da yardımıyla yeniden ayağa kalkacak. Hiç olmadığı kadar öfke dolan Erdenetler, hız kesmeden yaptıkları hamlelerle bütün Çukur’u büyük bir tehlikenin içine sokacak.

Bir yandan Erdenetler ile mücadele ederken diğer yandan mahallede yaşanan sürpriz gelişmelerle ilgilenen Yamaç, Cengiz’i köşeye sıkıştıracak planını devreye sokacak. Aksiyon dolu anların sonunda Koçovalılar, Erdenet ailesinden sürpriz bir ismin sonunu getirecek ilk adımı atacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir